Collection: All Products

244 products
  • Raw Milk
    Regular price
    from $3.00
    Sale price
    from $3.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Eggs
    Regular price
    $5.00
    Sale price
    $5.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • McGrath Cheese Company Cow’s Cheese
    Regular price
    from $10.00
    Sale price
    from $10.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Greens / Salad Mix
    Regular price
    $6.00
    Sale price
    $6.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Ground & Stew Beef
    Regular price
    from $6.50
    Sale price
    from $6.50
    Regular price
    $9.75
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Raw Milk (A2)
    Regular price
    from $3.50
    Sale price
    from $3.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Ice Cream
    Regular price
    $6.25
    Sale price
    $6.25
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Hudson Valley Chocolates
    Regular price
    from $5.00
    Sale price
    from $5.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Bacon - 1 Lb.
    Regular price
    $12.00
    Sale price
    $12.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Yogurt
    Regular price
    from $1.25
    Sale price
    from $1.25
    Regular price
    $2.25
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Sausage & Ground Pork
    Regular price
    from $7.00
    Sale price
    from $7.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Mushrooms - Button
    Regular price
    $1.75
    Sale price
    $1.75
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Apples
    Regular price
    $0.85
    Sale price
    $0.85
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Mixed Grain Bread, Sliced
    Regular price
    $7.00
    Sale price
    $7.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Goat Cheese
    Regular price
    from $6.00
    Sale price
    from $6.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Tomatoes
    Regular price
    from $2.00
    Sale price
    from $2.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Potatoes
    Regular price
    from $1.50
    Sale price
    from $1.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Chocolate Milk
    Regular price
    $2.00
    Sale price
    $2.00
    Regular price
    $2.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Onions
    Regular price
    $3.00
    Sale price
    $3.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Butter
    Regular price
    from $6.00
    Sale price
    from $6.00
    Regular price
    $6.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Dried Meat
    Regular price
    $15.00
    Sale price
    $15.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Raw Honey
    Regular price
    from $12.00
    Sale price
    from $12.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Sourdough Bread
    Regular price
    $7.00
    Sale price
    $7.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Granola
    Regular price
    $10.00
    Sale price
    $10.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out